kategorie
img
Basket_selected
Koszyk jest pusty
img

VIDEODOMOFON REER XT-07 (2 CAM 1 LCD)

  • W magazynie: 494 szt.
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: REER ELECTRONICS
  • Cena: 1 199,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

reer electronics XT-07

 

ZESTAW 2 KAMERY i 1 PANEL LCD !  Przykładowe zastosowanie: obiekt z dwoma wejściami każda z kamer przy niezależnej furtce lub 1 kamera na furtce 1 przy drzwiach.

 

Rewelacyjny BEZPRZEWODOWY videodomofon z kolorowym Duży 7 calowy panel LCD super cienki grubość tylko 1,7 cm.

 

BARDZO DOBRE OPROGRAMOWANIE REER ELECTRONICS !

 

 

ZASILANIE BEZ PRZEJŚCIÓWEK, POLSKI SERWIS , GWARANCJA I INSTRUKCJA, SZYBKA WYSYŁKA.

 

 

W zestawie są 2 kamery  i 1 panel lcd . Poprzez panel można rozmawiać z osobą dzwoniącą, oglądać obraz, sterować furtką. Bardzo dobre parametry oraz atrakcyjny wygląd.

 

 

Najbardziej wygodny videodomofon. Technologia bezprzewodowa. Transmisja sygnału jest cyfrowa, co zapewnia super zasięg do 200m i czysty odbiór sygnału.

 

 

Odbiornik z wyświetlaczem LCD posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu możemy zabrać panel LCD ze sobą np. na ogród lub do pokoju w którym przebywamy, gdy ktoś zadzwoni widzimy go, możemy z nim porozmawiać i otworzyć furtkę. Wszystko z panelu LCD !!!

 

  Panel LCD jest także przystosowany do powieszenia na ścianie. Dzięki praktycznym uchwytom możemy go szybko ściągnąć ze ściany i zabrać w dowolne miejsce. Panel lcd można także postawić np. na stole.

 

Dodatkowo video domofon robi do 100 zdjęć osobom które do nas dzwoniły pod naszą nieobecność. Po powrocie do domu możemy odtworzyć zdjęcia wraz z datą i godziną. Zdjęcia możemy też zrobić samodzielnie za pomocą bezprzewodowego panelu LCD. Jednym przyciskiem możemy włączyć transmisję obrazu z kamery a w razie potrzeby zrobić zdjęcie np. osobom niepożądanym.

 

 

 

 

  PANEL LCD:

- Ekran LCD 7” z szerokim kątem widzenia - Zasilany z zasilacza (w zestawie) lub z wbudowanego akumulatora - Regulacja jasności, kontrastu, głośności - Zasilacz w zestawie - Kolor czarno szaro biały

- Wymiary: 23,7 cm x 13cm x 1,7 cm - Możliwość podglądu i robienia zdjęć bez wywołania z modułu zewnętrznego - Głośnomówiący bezsłuchawkowy - Steruje zamkiem elektromagnetyczym furtki - Wbudowany głośnik - Wyłączy monitor automatycznie po 30 sekundach od użycia - Na wyświetlaczu pokazana jest godzina, data, zasięg, stan naładowania akumulatora - Zachowuje do 100 zdjęć

 

Kamera:

- Kamera 300.000 pixeli z ukrytym obiektywem kąt widzenia 92 stopnie - Sterowanie elektrozamka z kamery - Zasilanie kamery poprzez dołączony zasilacz (można się podłączyć np. do kabla od oświetlenia, napędu bramy, można też wykorzystać 2 żyłowy kabel od zwykłego dzwonka i podłączyć w domu zasilanie poprzez zasilacz i wtedy 2 kable od dzwonka będą zasilać kamerę. W zestawie jest także akumlator z którego może być zasilana kamera, w kamerze jest przewidziane miejsce na akumulator. Czas działania na akumulatorze do 35 dni) - Montaż natynkowy - Diody led umożliwiająca pracę kamery w nocy - Kamera jest w bardzo wytrzymałej obudowie - Wbudowany mikrofon - Kamera zasilana z sieci 220V poprzez dołączony zasilacz - Wymiary 12,6 x 9,3 cm grubość 3cm

Opis urządzenia:

 

- Nominalne napięcie zasilania zestawu [V] 100-240V/50/60Hz - Zasilacz transformator prądu stałego 12V dołączony jest do zestawu - Połączenie monitora z kamerą jest bezprzewodowe, bezprzewodowo sterujemy też furtką, panel LCD jest przenośny i ma wbudowany akumulator

 

ZESTAW JEST KOMPLETNY ZAWIERA 2 KAMERY 1 PANEL LCD, ZASILACZE , AKCESORIA.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla firmy ALLFORBABY 2020
PROJEKTORY LASEROWE | VIDEODOMOFONY | VIDEOWIZJERY | KAMERY INSPEKCYJNE